logo-samandehi
۱۵:۴۲:۰۶ - یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴
967 تعداد بازدید چاپ خبر
رئیس ستاد انتخابات خوزستان: ۲۲۲ کاندیدا در هئیت‌های نظارتی استان تایید شدند
سایت خبری شهر اولین ها// رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان از تایید ۲۲۲ کاندیدا در هیئت‌های نظارتی استان خبر داد. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها فرج الله خبیر امروز اظهار کرد: از مجموع ۶۲۳ نفر کاندیدای ثبت شده در حوزه‌های انتخابی استان، تعداد ۵۷۱ نفر مورد تایید قرار نگرفتند. معاون سیاسی اجتماعی استاندار […]

سایت خبری شهر اولین ها// رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان از تایید ۲۲۲ کاندیدا در هیئت‌های نظارتی استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها فرج الله خبیر امروز اظهار کرد: از مجموع ۶۲۳ نفر کاندیدای ثبت شده در حوزه‌های انتخابی استان، تعداد ۵۷۱ نفر مورد تایید قرار نگرفتند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان تصریح کرد: از این تعداد ۲۲۲ نفر مورد تایید نهایی هئیت‌های نظارت مرکزی و کشور قرار گرفتند و تعداد ۳۴۹ نفر عدم احراز صلاحیت و یا رد صلاحیت شدند.

خبیر افزود: این آمار نشان می‌دهد که استان خوزستان از لحاظ تایید کاندیدا‌ها پایین‌تر از آمار کشوری و در رد صلاحیت‌ها بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است.

وی عنوان کرد: از حوزه انتخابیه اهواز از مجموع ۱۷۹ نفری که در هئیت‌های اجرایی تایید شده بودند تعداد ۶۹نفر تایید نهایی شدند، همچنین در حوزه انتخابیه آبادان نیز از ۵۱ نفر ۲۱ کاندیدا تایید شده‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان با اشاره به تایید ۹ کاندیدا از مجموع ۲۲ ثبت نام کننده در شهرستان خرمشهر یادآور شد: از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر نیز از ۲۲ نفر ۱۱ کاندیدا تایید شدند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان اظهار کرد: در حوزه انتخابیه شادگان از ۱۰ نفر ۶ کاندیدا و در شوشتر و گتوند از ۲۴ نفر ۱۵ نفر پس از تایید هیئت‌های نظارتی استان، به دور نهایی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

وی تعداد کاندیداهای تایید شده در حوزه انتخابیه شوش را از ۱۹ نفر سه نفر عنوان کرد و گفت: در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک از ۶۰ نفر ۲۵ نفر مرود تایید قرار گرفته‌اند.

خبیر تاکید کرد: در حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی و اندیکا که ۳۶ ثبت شده داشته است، ۱۲نفر مورد تایید قرار گرفتند.

رئیس ستاد انتخابات استان خوزستان اشاره کرد: در حوزه انتخابیه دزفول از ۴۵نفر ثبت شده، نام ۱۹ نفر تایید شد و در اندیمشک از ۲۴نفر ۶نفر مورد تایید هیئت‌های نظارتی استان قرار گرفتند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، از ۱۹نفر ۵ نفر مورد تایید قرار گرفتند و از ماهشهر، هندیجان و امیدیه نیز ۱۲ نفر مورد تایید نهایی هیئت‌های اجرایی استان قرار گرفتند./فارس

 
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  رئیس ستاد انتخابات خوزستان: ۲۲۲ کاندیدا در هئیت‌های نظارتی استان تایید شدند


تبليغات