logo-samandehi
۱۲:۳۱:۰۵ - پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴
832 تعداد بازدید چاپ خبر
برگزاری آیین تجلیل از فعالان حوزه پژوهش و فن آوری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان
سایت خبری شهر اولین ها//مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر انجام تحقیقات علمی تأکید کرد و خواستار افزایش فعالیت های پژوهشی در این شرکت شد . ابراهیم پیرامون که در آیین تجلیل از فعالان حوزه پژوهش و فن آوری و در جمع مدیران ، روسا و کارشناسان فنی این شرکت سخن می […]

سایت خبری شهر اولین ها//مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان بر انجام تحقیقات علمی تأکید کرد و خواستار افزایش فعالیت های پژوهشی در این شرکت شد .

ابراهیم پیرامون که در آیین تجلیل از فعالان حوزه پژوهش و فن آوری و در جمع مدیران ، روسا و کارشناسان فنی این شرکت سخن می گفت افزود :  در چارت سازمانی اصلاح شده شرکت توجه ویژه ای به پژوهش و فعالیت های علمی شده و بخشی بعنوان پژوهش ایجاد شده است .

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این آیین با هدف تجلیل از پژوهشگران و گسترش و تعمیم مطالعه و تحقیق به سایر پرسنل ، صبح امروز در سالن کنفرانس ستاد مدیریت شرکت برگزار شد .

ابراهیم پیرامون در ادامه سخنان خویش از زحمات پژوهش گران این شرکت تجلیل کرد و گفت : لازمه رشد ، تحقیقات علمی و پژوهش است و اگر موفقیت های پژوهشی دانشمندان ما نبود فشار تحریم ما را در هم
می شکست اما چون طی سالهای گذشته در عرصه علم و دانش جهش سریع علمی داشته ایم و دستاوردهای خوبی حاصل شد با اتکاء به توانمندی و تخصص داخلی توانستیم این فشارها را خنثی نماییم.

وی با تأکید و تشویق سایر پرسنل به حضور در عرصه امور پژوهشی تصریح کرد : در صنعت نفت عرصه وسیعی برای تحقیق فراهم است و باید با انجام پژوهش های مناسب آهنگ شتاب اتکاء به توانمندی داخلی و رشد و خودکفایی در صنعت نفت شدت بیشتری یابد .

وی در پایان سخنانش اظهار داشت : مقالات علمی و نتایج پژوهش های صورت گرفته طی سمینارها و
کنفرانس های داخلی برای کارشناسان بخش های مربوطه شرکت ارایه تا پرسنل بخش های مربوطه نیز در جریان یافته های علمی پژوهشگران قرار گرفته و بدین طریق سازمان تعالی یابد .

در پایان این آیین از ۱۳ پژوهشگر این شرکت که طی سال جاری مقالات علمی شان در کنفرانس های ملی و بین المللی و نشریات علمی معتبر پذیرفته و ارایه شد با اهدای لوح ، تقدیر و تشکر بعمل آمد .
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  برگزاری آیین تجلیل از فعالان حوزه پژوهش و فن آوری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان


تبليغات