logo-samandehi
۱۶:۵۱:۲۵ - شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵
1,648 تعداد بازدید چاپ خبر
عیادت رئیس بنیاد شهید مسجدسلیمان از بیماران خانواده های شاهد و ایثارگر
شهر اولین ها//به مناسبت هفته دفاع مقدس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان همراه با جمعی از کارکنان از خانواده های شهدا و ایثارگرانی که به دلیل بیماری در بیمارستان بستری هستند عیادت کردند. به گزارش شهر اولین ها در این مراسمی جمعی از کارکنان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان با […]

شهر اولین ها//به مناسبت هفته دفاع مقدس رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان همراه با جمعی از کارکنان از خانواده های شهدا و ایثارگرانی که به دلیل بیماری در بیمارستان بستری هستند عیادت کردند.

به گزارش شهر اولین ها در این مراسمی جمعی از کارکنان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان با حضور در بیمارستان نفت از بیماران خانواده های شاهد و ایثارگر عیادت و دلجویی کردند.

عیادت رئیس بنیاد شهید مسجدسلیمان از بیماران خانواده های شاهد و ایثارگر

شیخ رباط در این مراسم اظهار داشت:  خانواده شهدا فجر آفرینان انقلاب اسلامی هستند و خدمت رسانی به آنها یک افتخار است لذا وظیفه همه است تا با قدردانی از آنها یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: فرزندان این خانواده ها در راه حفظ اسلام ، قرآن ، و انقلاب بزرگ ترین سرمایه وجودی خود را تقدیم انقلاب کردند
در این دیدار ریاست محترم بنیاد شهید مسجدسلیمان از آخرین وضعیت درمانی این عزیزان اطلاع حاصل و دستورات لازم را جهت تسریع روند درمانی آنها صادر نمود.

عیادت رئیس بنیاد شهید مسجدسلیمان از بیماران خانواده های شاهد و ایثارگر
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


بر چسب ها:لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  عیادت رئیس بنیاد شهید مسجدسلیمان از بیماران خانواده های شاهد و ایثارگر


تبليغات