logo-samandehi
5:05:19 - دوشنبه 4 مه 2020
50 تعداد بازدید چاپ خبر
ضرب و شتم محیط بان در لالی توسط متخلفان صیدغیرمجاز
شهر اولین ها// رئیس اداره حفاظت از محیط زیست لالی از زخمی شدن محیط بان این اداره طی درگیری با صیادان غیرمجاز ماهی در فصل ممنوعه خبر داد. به گزارش شهر اولین ها، طی بازرسی مأمورین یگان حفاظت محیط زیست لالی از خودروی صیادان غیرمجاز در منطقه چم لوند مقدار زیادی ماهی در عقب وانت […]

شهر اولین ها// رئیس اداره حفاظت از محیط زیست لالی از زخمی شدن محیط بان این اداره طی درگیری با صیادان غیرمجاز ماهی در فصل ممنوعه خبر داد.

به گزارش شهر اولین ها، طی بازرسی مأمورین یگان حفاظت محیط زیست لالی از خودروی صیادان غیرمجاز در منطقه چم لوند مقدار زیادی ماهی در عقب وانت کشف و خودروی مذکور توقیف گردید. در جریان هدایت خودرو و افراد خاطی به اداره محیط زیست لالی رضا نصیرویسی مأمور یگان حفاظت محیط زیست لالی توسط متخلفین مورد ضرب و شتم قرار گرفت و افراد متواری شدند.مهدی زمانپور رئیس اداره حفاظت از محیط زیست لالی در این خصوص اظهار داشت :متخلفین و صیادان غیر مجاز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

گفتنی است با توجه به فصل تخم ریزی ماهیان در آب های اطراف لالی اداره حفاظت محیط زیست در گشت زنی به مناطق مختلف از اقدام غیر مجاز صیادان در صید ماهی جلوگیری می کنند . صید غیر مجاز در فصل تخم ریزی نه تنها ممنوع و جریمه دارد بلکه موجب کاهش جمعیت ماهیان موجود در رودخانه و دریاچه های اطراف لالی خواهد شد.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ضرب و شتم محیط بان در لالی توسط متخلفان صیدغیرمجاز


تبليغات