logo-samandehi
۲۲:۰۸:۳۳ - جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
878 تعداد بازدید چاپ خبر
صدرنشینی بلامنازع آراد مسجدسلیمان در لیگ برتر فوتسال خوزستان + تصاویر
شهر اولین ها// تیم فوتسال آرادمسجدسلیمان در هفته ششم مسابقات فوتسال لیگ برتر استان خوزستان توانست حریف خودرا ۴بر۲ مغلوب کند. تیم فوتسال آراد مسجدسلیمان دریک بازی بسیارزیبا و پرگل توانست تیم سپاهان ایذه را شکست دهد و جایگاهش را درصدر جدول تثبیت کند. در این بازی ابتدا با دوگل عزیزشهبازی نیمه نخست به پایان رسید […]

شهر اولین ها// تیم فوتسال آرادمسجدسلیمان در هفته ششم مسابقات فوتسال لیگ برتر استان خوزستان توانست حریف خودرا ۴بر۲ مغلوب کند.
تیم فوتسال آراد مسجدسلیمان دریک بازی بسیارزیبا و پرگل توانست تیم سپاهان ایذه را شکست دهد و جایگاهش را درصدر جدول تثبیت کند.
در این بازی ابتدا با دوگل عزیزشهبازی نیمه نخست به پایان رسید و باشروع نیمه دوم ایوب ایرانی زاده گل سوم را به ثمر رساند و تیم حریف ۱۰دقیقه پایانی بازی را پاورپلی کرده بود که به یک گل رسید.
و تیم آراد توانست پس از دریافت گل با یک گل زیبا از ایوب ایرانی زاده ۴بر۱ پیش بیفتد و در ثانیه های آخر بازی گل دوم را دریافت کرد تا با نتیجه نهایی این بازی ۴بر۲به سود مسجدسلیمان به پایان رسید.
مسعود عالیوند سرپرست تیم فوتسال آراد مسجدسلیمان اظهار داشتند:
ابتدا باید ازتمامی عزیزانی که بااین تیم همکاری میکنند کمال تشکر را داشته باشیم.و برد شیرین ۴بر۲را به جامعه فوتسال و ورزشی مسجدسلیمان تبریک عرض مینماییم.
ان شاالله با توکل به خداوند و ادامه دادن این روند بتوانیم قهرمان مسابقات شویم و به لیگ کشورصعود کنیم تا پتانسیل و شایستگی های فوتسال شهرمان را در لیگ کشور به رخ بکشیم.
گفتنی است که دیدار امروز به میزبانی آراد در سالن ورزشگاه شهید بهنام محمدی نمره چهل برگزار شد.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  صدرنشینی بلامنازع آراد مسجدسلیمان در لیگ برتر فوتسال خوزستان + تصاویر


تبليغات