logo-samandehi
۲۰:۴۴:۴۱ - سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵
1,070 تعداد بازدید چاپ خبر
شهردار مسجدسلیمان: اصلاح کانال های جمع آوری و دفع آبهای سطحی نفتک در حال انجام است
شهر اولین ها//در ادامه سلسله پروژه های عمرانی در طی روزهای گذشته، عملیات اصلاح کانال جمع آوری و دفع آبهای سطحی و جوی و جدول کنار جاده ای نفتک  در حدود یک کیلومتر و هم چنین عملیات خاکبرداری، جدول کاری، سنگ کاری کازیو، توسط پیمانکار بخش خصوصی و نظارت کارشناسان حوزه معاونت فنی و عمرانی […]

شهر اولین ها//در ادامه سلسله پروژه های عمرانی در طی روزهای گذشته، عملیات اصلاح کانال جمع آوری و دفع آبهای سطحی و جوی و جدول کنار جاده ای نفتک  در حدود یک کیلومتر و هم چنین عملیات خاکبرداری، جدول کاری، سنگ کاری کازیو، توسط پیمانکار بخش خصوصی و نظارت کارشناسان حوزه معاونت فنی و عمرانی در منطقه نفتک در حال انجام  می باشد. عبدالله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان در این زمینه تصریح کرد: به منظور رفع آبگرفتگی معابر و خیابانها و مشکلات تردد شهروندان در فصل زمستان و هم چنین هدایت آبهای سطحی با طرح مطالعاتی و شناسایی این نقاط اقدام به شروع این پروژه ها نمودیم. وی گفت: این روند در دیگر محلات از جمله: هشت بنگله، بی بیان، چهاربیشه به نفتک کوی رمضان ادامه خواهد داشت.

شهردار مسجدسلیمان ضمن ابراز امیدواری از آغاز این پروژه در پایان افزودند: با استعلام با سایر ارگانها و نهادها (سازمان برق،گاز،آبفا،مخابرات) این نقاط در چرخه فعالیت سازندگی قرار گرفته اند.


IMG_3379
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  شهردار مسجدسلیمان: اصلاح کانال های جمع آوری و دفع آبهای سطحی نفتک در حال انجام است


تبليغات