logo-samandehi
۱:۲۴:۰۶ - یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
1,664 تعداد بازدید چاپ خبر
دبستان دولتی امام علی (ع) سرکوت شهنی مسجدسلیمان همچنان تعطیل/مدیران شهرستان و استان پاسخگو باشند+تصاویر
شهر اولین ها//دانش آموزان روستای سرکوت شهنی در انتظار بازگشایی دبستان امام علی‌ هستند. با وجود گذشت بیش از دو ماه از سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دبستان روستایی سرکوت شهنی تاکنون باز گشایی نشده است و دانش آموزان این روستا چشم انتظار معلم هستند. برابر کپی مدارک موجود این روستا با یازده دانش آموز در اول […]

شهر اولین ها//دانش آموزان روستای سرکوت شهنی در انتظار بازگشایی دبستان امام علی‌ هستند.
با وجود گذشت بیش از دو ماه از سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دبستان روستایی سرکوت شهنی تاکنون باز گشایی نشده است و دانش آموزان این روستا چشم انتظار معلم هستند.
برابر کپی مدارک موجود این روستا با یازده دانش آموز در اول شهریور ماه درخواست خود را به آموزش و پرورش مسجدسلیمان تحویل و در کمیسیون مربوطه آن اداره مورد موافقت قرار گرفت، ولی متاسفانه اداره کل آموزش و پرورش پاسخی به درخواست نداده و یازده دانش آموز این روستا همچنان سرگردان و بلاتکلیف می باشند.


متاسفانه با دشواری هر روز باید با هزینه خود به شهر بیایند و برگردند، در صورتیکه دبستان آنها بازگشایی نشده و همان گونه که در تصویر ملاحظه می کنید یکی از دانش آموزان هم از ناحیه پا فلج می باشد.
به راستی کدام مسول باید پاسخگوی این سهل انگاری باشد؟
مردم این روستا درخواست دارند که هر چه زودتر دبستان روستای شان بازگشایی و با کسانی که احیانا سهل انگاری نموده اند تذکرات جدی داده شود.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


بر چسب ها:لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  دبستان دولتی امام علی (ع) سرکوت شهنی مسجدسلیمان همچنان تعطیل/مدیران شهرستان و استان پاسخگو باشند+تصاویر


تبليغات