logo-samandehi
۲۰:۳۹:۴۰ - جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵
1,440 تعداد بازدید چاپ خبر
تصادف مرگبار پژو با تریلی در جاده شوشتر – مسجدسلیمان
شهر اولین ها// بر اثر برخورد سواری پژو با تریلی در خروجی مسیر ارتباطی شوشتر به مسجدسلیمان، پدر و مادر یک خانواده جان باخته و دو فرزند این خانواده نیز زخمی شدند. سرپرست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شوشتر به ایرنا گفت:این حادثه حوالی ساعت ۲۱ و حدفاصل زیرگذر شهرک علم الهدی و پل شهید […]

شهر اولین ها// بر اثر برخورد سواری پژو با تریلی در خروجی مسیر ارتباطی شوشتر به مسجدسلیمان، پدر و مادر یک خانواده جان باخته و دو فرزند این خانواده نیز زخمی شدند.

سرپرست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شوشتر به ایرنا گفت:این حادثه حوالی ساعت ۲۱ و حدفاصل زیرگذر شهرک علم الهدی و پل شهید بهرامی شوشتر به وقوع پیوست.
سعید محمدخواه اضافه کرد: پس از تماس تلفنی شهروندان، سه دستگاه آمبولانس در سریع ترین زمان به محل حادثه اعزام شد. وی گفت:در این حادثه سواری پژو به طور کامل زیر تریلی رفته بود که با تلاش نیروهای امدادی، سرنشینان پژو از داخل خودرو بیرون آورده شده و به بیمارستان های خاتم الانبیاء و الهادی شوشتر منتقل شدند.
سرپرست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شوشتر ادامه داد: سرنشینان این خودرو اعضای یک خانواده بودند که در این حادثه، پدر و مادر جان باخته و حال دو فرزند نیز وخیم گزارش شده است.
به گفته محمدخواه، علت وقوع حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


بر چسب ها:لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تصادف مرگبار پژو با تریلی در جاده شوشتر – مسجدسلیمان


تبليغات