logo-samandehi
۱۹:۴۷:۳۹ - چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
1,700 تعداد بازدید چاپ خبر
برگزاری نمایشگاه آثار با وسایل بازیافتی در مسجدسلیمان + تصاویر
شهر اولین ها// نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی و کاردستی با وسایل بازیافتی در مسجدسلیمان همزمان با فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برگزار گردید. به گزارش شهر اولین ها ، صبح امروز نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی و کاردستی با وسایل بازیافتی در دبیرستان کوشا به همت مجموعه این مرکز آموزشی و با […]

شهر اولین ها// نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی و کاردستی با وسایل بازیافتی در مسجدسلیمان همزمان با فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برگزار گردید.

به گزارش شهر اولین ها ، صبح امروز نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی و کاردستی با وسایل بازیافتی در دبیرستان کوشا به همت مجموعه این مرکز آموزشی و با مشارکت اداراه آموزش و پرورش و محیط زیست شهرستان برگزار گردید که با استقبال قابل توجهی از سوی دوستداران محیط زیست و شهروندان همراه بود.
در این نمایشگاه خلاقیت و هنرمندی دانش آموزان مدرسه کوشا در قالب وسایل ایجادشده از اقلام بازیافتی در معرض نمایش عموم قرار داده شد.
این برنامه با هدف توسعه فرهنگ محیط زیست و استفاده از وسایل و اقلام بازیافتی و نیز جلب مشارکت دانش آموزان و شهروندان صورت پذیرفت.

 
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  برگزاری نمایشگاه آثار با وسایل بازیافتی در مسجدسلیمان + تصاویر


تبليغات