logo-samandehi
۰:۱۵:۴۹ - پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵
1,611 تعداد بازدید چاپ خبر
اعتبارات پروژه جاده میانبر مسجدسلیمان-اهواز از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی و شرکت ملی نفت تامین می‌شود
شهر اولین ها//منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: پس از نشست های متعدد با مسئولین مربوطه و مدیران محیط زیستی و رفع نگرانی های زیست محیطی در خصوص احداث این جاده بالاخره به جمع بندی رسیده تا این پروژه پس از ۵ سال توقف مجددا فعال شود. رحمانی افزود: این جاده محور پر […]

شهر اولین ها//منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: پس از نشست های متعدد با مسئولین مربوطه و مدیران محیط زیستی و رفع نگرانی های زیست محیطی در خصوص احداث این جاده بالاخره به جمع بندی رسیده تا این پروژه پس از ۵ سال توقف مجددا فعال شود.

رحمانی افزود: این جاده محور پر تردد مسجدسلیمان اهواز را ۳۵ کیلومتر کوتاه کرده و موجب کاهش زمان سفر شهروندان می شود .
وی گفت: با احداث این جاده، حوادث در این محور پر تردد که مسیر ارتباطی به جاده مسجدسلیمان شهرکرد نیز است به میزان چشمگیری کاهش یافته و موجب ایمنی بیشتر مسافرت ها خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: همچنین با کاهش زمان سفر، به مقدار قابل توجهی در مصرف بنزین صرفه جویی شده و پیش بینی کارشناسان از بازگشت سرمایه انجام شده در کمتر از سه سال از محل صرفه جویی بنزین حکایت دارد .
رحمانی اظهار کرد: احداث جاده میانبر در مسیر مسجدسلیمان – اهواز از سه راهی نفت سفید آغاز می‌شود و تا دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان ادامه می‌یابد.
وی با بیان این‌که اعتبارات این پروژه از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی و شرکت ملی نفت تامین می‌شود،افزود: اجرای پروژه جاده میانبر مسجدسلیمان – اهواز طول سفر در این مسیر را ۴۰ دقیقه کاهش می‌دهد.
رحمانی گفت: علاوه بر کاهش زمانی مسیر مسجدسلیمان اهواز در این پروژه سعی شده است که مسیری بهینه و امن احداث شود تا این مسیر در آینده به چشم‌انداز خوبی برای مناطق مسجدسلیمان، اندیکا و لالی تبدیل شود.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان افزود: آغاز مجدد این پروژه را مرهون پیگیری های علی عسگر ظاهری نماینده محترم شهرستان تلاش دکتر شریعتی استاندار خوزستان و عنایت ویژه دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی هستیم.
وی افزود: پس از جلسات مکرر با مسئولان محیط زیست مقرر شد در هفته آینده به همراه هیاتی از مسئولان اداره کل راه و شهرسازی و محیط زیست استان و نماینده شهرستان از طریق بالگرد بازدیدی از محل عبور جاده داشته باشیم و سپس عملیات اجرایی آغاز شود./تابناک
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اعتبارات پروژه جاده میانبر مسجدسلیمان-اهواز از محل اعتبارات وزارت راه و شهرسازی و شرکت ملی نفت تامین می‌شود


تبليغات