logo-samandehi
۲۰:۲۷:۴۱ - یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵
748 تعداد بازدید چاپ خبر
اجرای شبکه برق رسانی به نواحی صنعتی مسجدسلیمان
سایت خبری شهر اولین ها// معاون عمران و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای شبکه برق رسانی به نواحی صنعتی مسجدسلیمان و عقیلی گتوند خبر داد . به گزارش سایت خبری شهر اولین ها به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ “علی مهدی پور” گفت: با برق رسانی به نواحی صنعتی […]

سایت خبری شهر اولین ها// معاون عمران و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از اجرای شبکه برق رسانی به نواحی صنعتی مسجدسلیمان و عقیلی گتوند خبر داد .

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ “علی مهدی پور” گفت: با برق رسانی به نواحی صنعتی مسجدسلیمان و عقیلی گتوند ۵ مگاوات برق با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال تأمین و آماده بهره برداری می باشد.
وی تصریح کرد : این شبکه به طول ۲ کیلومتر برای این نواحی صنعتی اجرا شده است.
معاون عمران و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان افزود : ناحیه صنعتی مسجدسلیمان با مساحت ۱۴ هکتار درکیلومتر ۵ جاده مسجدسلیمان – شوشتر واقع شده است که جهت استقرار صنایع کوچک و مزاحم شهری مناسب می باشد.
وی در خصوص ناحیه صنعتی عقیلی گتوند نیز بیان داشت: این ناحیه صنعتی ۸ و نیم هکتار مساحت دارد و در کیلومتر ۵ جاده سد تنظیمی گتوند – امام زاده محمد بن زید واقع شده است.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اجرای شبکه برق رسانی به نواحی صنعتی مسجدسلیمان


تبليغات